CSJ-RGFB-200-MHF4
Numărul produsului DigiKey
343-CSJ-RGFB-200-MHF4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSJ-RGFB-200-MHF4
Descriere
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 7.8"
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale RP-SMA la I-PEX MHF4 Cablu coaxial D.E. 0,81mm 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
CSJ-RGFB-200-MHF4 Modele
Lungime
7,874" (200,00mm)
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 0,81mm
Stil
RP-SMA la I-PEX MHF4
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack RP-SMA
Frecvență - Max
6 GHz