CSJ-SGFB-100-MHF4
Numărul produsului DigiKey
343-CSJ-SGFB-100-MHF4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSJ-SGFB-100-MHF4
Descriere
COAX CBL SMA TO MHF4 3.9"
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la I-PEX MHF4 Cablu coaxial D.E. 0,81mm 3,937" (100,00mm)
Modele EDA/CAD
CSJ-SGFB-100-MHF4 Modele
Lungime
3,937" (100,00mm)
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 0,81mm
Stil
SMA la I-PEX MHF4
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack SMA
Frecvență - Max
6 GHz