CSJ-RGFB-100-MHF4
Numărul produsului DigiKey
343-CSJ-RGFB-100-MHF4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSJ-RGFB-100-MHF4
Descriere
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 3.9"
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale RP-SMA la I-PEX MHF4 Cablu coaxial D.E. 0,81mm 3,937" (100,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSJ-RGFB-100-MHF4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
TE Connectivity Linx
Caracteristică de montare conector secundar
Ambalaj
Vrac
Lungime
3,937" (100,00mm)
Stare piesă
Activ
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 0,81mm
Stil
RP-SMA la I-PEX MHF4
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack RP-SMA
Frecvență - Max
6 GHz