ANT-8/9-FPC-UFL-100
Numărul produsului DigiKey
343-ANT-8/9-FPC-UFL-100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ANT-8/9-FPC-UFL-100
Descriere
RF ANT <960MHZ 5G FLEX ADHES UFL
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
868MHz, 915MHz ISM, LoRaWAN, LPWA Legătură plată Antenă RF 862MHz – 876MHz, 902MHz – 930MHz -3,2dBi, -3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Adeziv
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ANT-8/9-FPC-UFL-100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
VSWR
2, 1,6
Producător
TE Connectivity Linx
Pierdere la retur
-9,5dB, -12,7dB
Serie
Amplificare
-3,2dBi, -3dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
2 W
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
ISM general
Terminație
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
868MHz, 915MHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
862MHz – 876MHz, 902MHz – 930MHz
Înălțime (Max)
0,010" (0,20mm)