AANI-FB-0085-0200I
Numărul produsului DigiKey
535-AANI-FB-0085-0200I-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AANI-FB-0085-0200I
Descriere
FPC ANT WI-FI6E/7 TRI-BAND 2.4/
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
868MHz, 915MHz ISM, LoRa, Sigfox Legătură plată Antenă RF – 0,4dBi, 1,5dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Adeziv
Categorie
Pierdere la retur
Producător
Abracon LLC
Amplificare
0,4dBi, 1,5dBi
Serie
Caracteristici
Cablu - 200mm
Ambalaj
Pungă
Terminație
I-PEX MHF1 (U.FL)
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Familie/Standard RF
ISM general
Grad
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Calificare
Frecvență (Centru/bandă)
868MHz, 915MHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
Înălțime (Max)
0,008" (0,20mm)