MPZ1608S600ATDH5
Numărul produsului DigiKey
445-MPZ1608S600ATDH5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MPZ1608S600ATDH5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MPZ1608S600ATDH5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1608S600ATDH5
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 3,5A 20mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPZ1608S600ATDH5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
3,5A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)