MMZ1005F470ETD25
Numărul produsului DigiKey
445-181779-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-181779-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-181779-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1005F470ETD25
Descriere
FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 300mA 700mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
700mOhm
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
47 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)