MPZ1608S600ATDH5 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MPZ1608S600ATDH5 |
Descriere | FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 3,5A 20mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MPZ1608S600ATDH5 Modele |
Categorie | Valoare nominală curent (Max) 3,5A |
Producător TDK | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 20mOhm |
Serie | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Tip filtru Linie alimentare | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de linii 1 | Înălțime (Max) 0,030" (0,75mm) |
Impedanță la frecvență 60 Ohms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |