AQ27COM-01FTG
Numărul produsului DigiKey
18-AQ27COM-01FTGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-AQ27COM-01FTGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-AQ27COM-01FTGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AQ27COM-01FTG
Descriere
TVS DIODE 27VWM 50VC SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50V (tipic) Clemă 4A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Putere - Impuls maxim
200W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
CAN, Telecom
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
12pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
27V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
28V
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
50V (tipic)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4A (8/20µs)