MPZ1005S100CT000
Numărul produsului DigiKey
445-2978-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2978-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2978-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MPZ1005S100CT000
Descriere
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 3A 25mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MPZ1005S100CT000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
3A
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
25mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Impedanță la frecvență
10 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)