BLM15AG121SN1D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BLM15AG121SN1D |
Descriere | FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 19 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 120 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 550mA 190mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BLM15AG121SN1D Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 190mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale – |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru – | Înălțime (Max) 0,022" (0,55mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm) |
Impedanță la frecvență 120 Ohms @ 100 MHz | Număr produs de bază |
Valoare nominală curent (Max) 550mA |