MPZ1005S100CT000 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MPZ1005S100CT000 |
Descriere | FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 3A 25mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MPZ1005S100CT000 Modele |
Categorie | Valoare nominală curent (Max) 3A |
Producător TDK | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 25mOhm |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0402 (1005 metric) |
Tip filtru Linie alimentare | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de linii 1 | Înălțime (Max) 0,022" (0,55mm) |
Impedanță la frecvență 10 Ohms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm) |