MCZ1210AH900L2TD0G
Numărul produsului DigiKey
445-MCZ1210AH900L2TD0GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MCZ1210AH900L2TD0GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MCZ1210AH900L2TD0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCZ1210AH900L2TD0G
Descriere
CMC 100MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,75Ohm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Linie semnal
Grad
Număr de linii
2
Calificare
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,75Ohm
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V