EZJ-Z1V330GA
Numărul produsului DigiKey
P10863TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P10863CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P10863DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EZJ-Z1V330GA
Descriere
VARISTOR 33V 20A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 V 20 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Energie
Producător
Panasonic Industry
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
85 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
26 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
33 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Curent - Supratensiune
20 A