C1608X7R2A103M080AA
Numărul produsului DigiKey
445-1305-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-1305-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-1305-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1608X7R2A103M080AA
Descriere
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF ±20% 100V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C1608X7R2A103M080AA Modele
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C