C1608C0G2A103J080AC
Numărul produsului DigiKey
445-172665-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172665-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172665-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1608C0G2A103J080AC
Descriere
CAP CER 10000PF 100V C0G 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF ±5% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
C1608C0G2A103J080AC Modele
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C