C1608X8R2A103M080AA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | C1608X8R2A103M080AA |
Descriere | CAP CER 10000PF 100V X8R 0603 |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10000 pF ±20% 100V Condensator ceramic X8R 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | C1608X8R2A103M080AA Modele |
Stare piesă Nu pentru designuri noi | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,035" (0,90mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 150°C | Stil derivații – |