AVR-M1608C270MTAAB
Numărul produsului DigiKey
445-2545-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-2545-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-2545-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AVR-M1608C270MTAAB
Descriere
VARISTOR 27V 2A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 V 2 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
AVR-M1608C270MTAAB Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
2 A
Producător
TDK
Energie
0,05J
Serie
Număr de circuite
1
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
30 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
17 V
Grad
Automobile
Tensiune varistor (Min)
21.6 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (tipică)
27 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Max)
32.4 V