YFF21AC1C474MT0Y0N
Numărul produsului DigiKey
445-175335-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-175335-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-175335-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
YFF21AC1C474MT0Y0N
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805
Descriere detaliată
0.47 µF Condensator de intrare 16V 1 A – 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 4
Modele EDA/CAD
YFF21AC1C474MT0Y0N Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pierdere la inserare
30dB la 400kHz – 3GHz
Valori nominale
AEC-Q200
Capacitanță
0.47 µF
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 4
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Tensiune - Nominală
16V
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Curent
1 A