ACM2012-681-2P-T001
Numărul produsului DigiKey
445-ACM2012-681-2P-T001TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ACM2012-681-2P-T001CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ACM2012-681-2P-T001DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM2012-681-2P-T001
Descriere
CMC 200MA 2LN 680OHM SMD AECQ200
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 680 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 1,3Ohm
Modele EDA/CAD
ACM2012-681-2P-T001 Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,3Ohm
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Impedanță la frecvență
680 Ohms @ 100 MHz
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Valoare nominală curent (Max)
200mA