ACM2012-102-2P-T001 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ACM2012-102-2P-T001 |
Descriere | CMC 190MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1 kOhms @ 100 MHz 190mA DCR 1,5Ohm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ACM2012-102-2P-T001 Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 1,5Ohm |
Producător TDK | Valoare nominală tensiune - C.c. 50V |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie semnal | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm) |
Număr de linii 2 | Înălțime (Max) 0,051" (1,30mm) |
Impedanță la frecvență 1 kOhms @ 100 MHz | Pachet/cutie Orizontal, Placă pentru PC 4 |
Valoare nominală curent (Max) 190mA |