ACM2012-102-2P-T001
Numărul produsului DigiKey
445-ACM2012-102-2P-T001TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ACM2012-102-2P-T001CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ACM2012-102-2P-T001DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM2012-102-2P-T001
Descriere
CMC 190MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1 kOhms @ 100 MHz 190mA DCR 1,5Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACM2012-102-2P-T001 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,5Ohm
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Număr de linii
2
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Valoare nominală curent (Max)
190mA