ACM1513-551-2PL-TLHF
Numărul produsului DigiKey
445-9331-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-9331-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-9331-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM1513-551-2PL-TLHF
Descriere
CMC 10A 2LN 550 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 550 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 4mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACM1513-551-2PL-TLHF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
550 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,512" l (15,00mm x 13,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
10A
Înălțime (Max)
0,236" (6,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4mOhm