SM24CANB-02HTG
Numărul produsului DigiKey
F6707TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F6707CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F6707DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM24CANB-02HTG
Descriere
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50V Clemă 10A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM24CANB-02HTG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
500W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
CAN
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
30pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
2
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
50V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10A (8/20µs)