FX23-120S-0.5SH
FX23-120S-0.5SH
FX23/FX23L Series Connectors
FX23-120S-0.5SH
Numărul produsului DigiKey
H125036-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX23-120S-0.5SH
Descriere
CONN RCPT 120POS R/A SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX23-120S-0.5SH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
4,00µin (0,100µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
124 (120 + 4 alimentare)
Înălțime deasupra plăcii
0,287" (7,30mm)
Pas
0,020" (0,50mm)