HWS50A-12/A
Numărul produsului DigiKey
285-2257-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS50A-12/A
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HWS50A-12/A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
4.3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
81%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,72" L x 1,04" l x 3,23" Î (119,9mm x 26,4mm x 82,0mm)