RWS50B-12
Numărul produsului DigiKey
285-RWS50B-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RWS50B-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
RWS50B-12 Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
4.3 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
84%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,20" L x 3,23" l x 1,34" Î (81,5mm x 82,0mm x 34,0mm)