HWS50A-15/A
Numărul produsului DigiKey
285-2258-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HWS50A-15/A
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 50W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
HWS50A-15/A Modele
Curent - Ieșire 1
4.3 A
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
81%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
15V
Mărime/Dimensiune
4,72" L x 1,04" l x 3,23" Î (119,9mm x 26,4mm x 82,0mm)