HQA24120W480V-007-S
Numărul produsului DigiKey
285-2655-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HQA24120W480V-007-S
Descriere
DC DC CONVERTER 48V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 2,5A 18V - 40V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HQA24120W480V-007-S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Prod.
Putere (wați)
120 W
Serie
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91,5%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Pachet/cutie
Bloc dreptunghiular
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,39" L x 2,20" l x 0,50" Î (60,6mm x 55,9mm x 12,7mm)