FQA020ADC-007-S
Numărul produsului DigiKey
285-3061-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FQA020ADC-007-S
Descriere
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Filtru linie EMC/EMI 20 A AC – O singură etapă Pini PC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FQA020ADC-007-S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Frecvență - Operațională
Producător
TDK-Lambda
Aplicații
De uz universal
Serie
Agenție de aprobare
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip filtru
DC
Stil terminație
Pini PC
Configurație
O singură etapă
Inductanță
Tensiune - C.c. nominal
40V
Număr produs de bază
Curent
20 A