RDEN-048050
Numărul produsului DigiKey
285-RDEN-048050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RDEN-048050
Descriere
LINE FILTER 48VDC 50A CHASS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Filtru linie EMC/EMI 50 A –AC – O singură etapă Contact filetat (M5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RDEN-048050 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
50 A
Producător
TDK-Lambda
Frecvență - Operațională
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Tip filtru
DC
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Contact filetat (M5)
Tensiune - C.c. nominal
48V