FD00DD100
Numărul produsului DigiKey
364-1159-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FD00DD100
Descriere
LINE FILTER 80VDC 100A CHASS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
DC Filtru linie EMC/EMI 100 A –AC – O singură etapă Contact filetat (8-32)
Categorie
Curent
100 A
Producător
Curtis Industries
Frecvență - Operațională
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
cUR, TUV, UR
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tip filtru
DC
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Contact filetat (8-32)
Tensiune - C.c. nominal
80V