FXP830.24.0100B
Numărul produsului DigiKey
931-1318-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FXP830.24.0100B
Descriere
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, Wi-Fi Legătură plată Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,8GHz 2,6dBi, 5dBi I-PEX MHF4L Adeziv
Modele EDA/CAD
FXP830.24.0100B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
VSWR
Producător
Taoglas Limited
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
2,6dBi, 5dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
2 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
Bluetooth, Wi-Fi
Terminație
I-PEX MHF4L
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz, 5,4GHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,8GHz
Înălțime (Max)
0,004" (0,10mm)