DRF960-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DRF960-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRF960-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 40A
Modele EDA/CAD
DRF960-24-1 Modele
Curent - Ieșire (Max)
40A
Serie
Putere (wați)
960W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
95%
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
180 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,47" L x 4,33" l x 4,86" Î (139,0mm x 110,0mm x 123,4mm)