DRM-24V960W1PN
Numărul produsului DigiKey
1145-1291-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRM-24V960W1PN
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 40A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRM-24V960W1PN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
40A
Serie
Putere (wați)
960W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4.54 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
95,98%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,26" L x 4,92" l x 4,88" Î (133,6mm x 125,0mm x 124,0mm)