DRF240-24-1/HL nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TDK-Lambda
În stoc: 694
Fișă de date
Echivalente parametric
GAPTEC Electronic
În stoc: 14
Fișă de date
Weidmüller
În stoc: 66
Weidmüller
În stoc: 8
DComponents
În stoc: 5
Cosel USA, Inc.
În stoc: 0
Cosel USA, Inc.
În stoc: 6
Mornsun America, LLC
În stoc: 0
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
TDK-Lambda DRF/HL Series
DRF240-24-1/HL
Numărul produsului DigiKey
285-DRF240-24-1/HL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRF240-24-1/HL
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DRF240-24-1/HL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Locații periculoase
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
125V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,53" L x 1,93" l x 4,86" Î (115,0mm x 49,0mm x 123,4mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V