AMEDP240-24SNZ
Numărul produsului DigiKey
5245-AMEDP240-24SNZ-ND
Producător
aimtec
Numărul produsului producătorului
AMEDP240-24SNZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
aimtec
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,33" L x 2,16" l x 4,88" Î (110,0mm x 54,9mm x 124,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V