Imaginea pentru KHEA240F-24-C nu este disponibilă
KHEA240F-24-C
Numărul produsului DigiKey
1776-KHEA240F-24-C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KHEA240F-24-C
Descriere
KHEA240F-24-C
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Cosel USA, Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
88V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
4,38" L x 1,97" l x 4,88" Î (111,3mm x 50,0mm x 124,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V