DLP240-24-1/E este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
TDK-Lambda
În stoc: 74
Fișă de date
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP240-24-1/E
Numărul produsului DigiKey
285-DLP240-24-1/E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DLP240-24-1/E
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
86%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 132V c.a., 170 – 265V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,33" L x 4,72" l x 3,82" Î (110,0mm x 120,0mm x 97,0mm)