TWEAMCSANF-26.000000
Numărul produsului DigiKey
1664-1232-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TWEAMCSANF-26.000000
Descriere
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 MHz VCTCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 3,3V – 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±100ppb
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă
Curent - Alimentare (Max)
3,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Funcție
Înălțime - Montat (Max)
0,065" (1,65mm)
Ieșire
Undă sinusoidală limitată
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V