STLQ50C25R
Numărul produsului DigiKey
497-5816-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5816-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5816-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STLQ50C25R
Descriere
IC REG LIN 2.5V 50MA SOT-323-5
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 50mA SOT-323-5
Modele EDA/CAD
STLQ50C25R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
5 µA
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
30dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323-5
Cădere de tensiune (Max)
0,7V la 50mA