STW56N60DM2 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
IXYS
În stoc: 5.072
Fișă de date
Similar
IXYS
În stoc: 450
Fișă de date
În stoc: 0
În stoc: 350
Rohm Semiconductor
Toshiba Semiconductor and Storage
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 300
În stoc: 295
În stoc: 265
Canal-N 600 V 50A (Tc) 360W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-3
STW56N60DM2
Numărul produsului DigiKey
497-16341-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STW56N60DM2
Descriere
MOSFET N-CH 600V 50A TO247
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
STW56N60DM2 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
90 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±25V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4100 pF @ 100 V
Disipare putere (Max)
360W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
60mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA