IPB60R040CFD7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPB60R040CFD7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPB60R040CFD7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPB60R040CFD7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB60R040CFD7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 50A TO263-3
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 50A (Tc) 227W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3-2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPB60R040CFD7ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
108 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4351 pF @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
227W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-3-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
40mOhm la 24,9A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 1,25mA