IPB60R060P7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB60R060P7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB60R060P7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPB60R060P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB60R060P7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 48A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 48A (Tc) 164W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3
Modele EDA/CAD
IPB60R060P7ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
67 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2895 pF @ 400 V
Disipare putere (Max)
164W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
60mOhm la 15,9A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 800µA