STPS80H100TV
Numărul produsului DigiKey
497-5402-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS80H100TV
Descriere
DIODE MOD SCHOTT 100V 40A ISOTOP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Independent 2 100 V 40A Cu montare pe carcasă ISOTOP
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
780 mV @ 40 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
20 µA @ 100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
Independent 2
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
ISOTOP
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
ISOTOP®
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
40A