STPS160H100TV nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
IXYS
În stoc: 277
Fișă de date
Similar
IXYS
În stoc: 0
Fișă de date
SMC Diode Solutions
În stoc: 22
Matrice diode Independent 2 100 V 80A Cu montare pe carcasă ISOTOP
STPS160H100TV
Numărul produsului DigiKey
497-2723-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS160H100TV
Descriere
DIODE MOD SCHOTT 100V 80A ISOTOP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
800 mV @ 80 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
40 µA @ 100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
Independent 2
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
ISOTOP
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
ISOTOP®
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
80A