SK2S120-100
Numărul produsului DigiKey
1655-2110-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SK2S120-100
Descriere
DIODE MOD SCHOTT 100V 60A SOT227
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Independent 2 100 V 60A Cu montare pe carcasă SOT-227-4, miniBLOC
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
910 mV @ 60 A
Producător
SMC Diode Solutions
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Vrac
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 mA @ 100 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Configurație diode
Independent 2
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
SOT-227-4, miniBLOC
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-227
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
60A