STPS2L30A
Numărul produsului DigiKey
497-3759-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3759-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3759-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS2L30A
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
Descriere detaliată
Diodă 30 V 2A Montare pe suprafață SMA
Modele EDA/CAD
STPS2L30A Modele
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 30 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMA
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
450 mV @ 2 A