STPS2H100ZF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STPS2H100ZF |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SOD-123F |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STPS2H100ZF Modele |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 1 µA @ 100 V |
Serie | Capacitanță la Vr, F – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie |
Tehnologie | Pachet dispozitiv furnizor SOD-123F |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Temperatură de funcționare - Joncțiune -40°C – 175°C |
Curent - Mediu rectificat (Io) 2A | Număr produs de bază |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 960 mV @ 4 A |