CAY16-222J4LF
Numărul produsului DigiKey
CAY16-222J4LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CAY16-222J4LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CAY16-222J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CAY16-222J4LF
Descriere
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,2k Ohm ±5% 62,5mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 1206 (3216 metric), Convex, Terminale cu latură lungă
Modele EDA/CAD
CAY16-222J4LF Modele
Putere per element
62,5mW
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Rezistență (ohmi)
2,2k
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)